Služby

Modernizace bytů

Naše nabídka služeb je opravdu komplexní - žádné polovičaté řešení - od podlahy přes zednické práce, elektroinstalace, vodu, topení, okna, vestavěné skříně,až po stropní osvětlení..

Více

Obklady a dlažby

Naše společnost používá nejmodernější výrobky z oboru stavební chemie od renomovaných spločností Weber-Terranova, Henkel - Ceresit, Knauf a Schönox.

Více

Elektroinstalace

Vyměníme staré hliníkové rozvody za bezpečné a dostatečně silné měděné vodiče. Připravíme přívody elektřiny pro byty na třífázový odběr, jistič už nebude vypadávat..

Více

Truhlařské práce

Výroba altánů, přístřešků, pergol, zahradních domků,schodů,zárubnía dveří. Pergoly a zahradní přístřešky vyrábíme na míru podle vašeho přání a požadavků.

Více

Instalatérské práce

Nabízíme komplexní služby při zřizování staveb či rekonstrukcích. Od zpracování nabídky, rychlých a kvalitních služeb, individuálního přístupu ke každému zákazníkovi až po dokončení díla...

Více

Malířské práce

Potřebujete li vymalovat pokoj, vymalovat byt nebo kancelář už nehledejte dál. Provádíme tyto práce: Malování pokojů, malování bytů a kanceláří, výmalbu škol a malbu hotelů.

Více

Stěhovací služby

Profesionální stěhovací služby a autodopravu, které díky bohatým zkušenostem a modernímu vozovému parku, spolehlivě vyřeší každý problém s přemístěním nákladu po celém Moravskoslezském kraji.

Více

Úklidové práce

Jsme flexibilní úklidovou firmou zaměřenou na úklid Vašich kanceláří, úklid bytových domů, hotelů, obchodů, mytí oken a výloh, úklid chodníků, žehlení. Provádíme pro Vás a za Vás vyklízení prostor včetně likvidace odpadu.

Více