Služby

Modernizace bytů

Naše nabídka služeb je opravdu komplexní - žádné polovičaté řešení - od podlahy přes zednické práce, elektroinstalace, vodu, topení, okna, vestavěné skříně, kuchyňské linky až po stropní osvětlení..

Více

Obklady a dlažby

Naše společnost používá nejmodernější výrobky z oboru stavební chemie od renomovaných spločností Weber-Terranova, Henkel - Ceresit, Knauf a Schönox.

Více

Elektroinstalace

Vyměníme staré hliníkové rozvody za bezpečné a dostatečně silné měděné vodiče. Připravíme přívody elektřiny pro byty na třífázový odběr, jistič už nebude vypadávat..

Více

Malířské práce

Potřebujete li vymalovat pokoj, vymalovat byt nebo kancelář už nehledejte dál. Provádíme tyto práce: Malování pokojů, malování bytů a kanceláří, výmalbu škol a malbu hotelů.

Více

Stěhování

Profesionální stěhovací služby a autodopravu, které díky bohatým zkušenostem a modernímu vozovému parku, spolehlivě vyřeší každý problém s přemístěním nákladu po celém Moravskoslezském kraji.

Více

Úklidové práce

Jsme flexibilní úklidovou firmou zaměřenou na úklid Vašich kanceláří, úklid bytových domů, hotelů, obchodů, mytí oken a výloh, úklid chodníků, žehlení. Provádíme pro Vás a za Vás vyklízení prostor včetně likvidace odpadu.

Více